Földi Bence
Becsült olvasási idő: 8 perc
Sok gonddal küzdenek a dohánytermelők

21 évvel a szervezet megalapítása után mondott le a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (Madosz) éléről Bényei Illés. A Máriapócson élő dohánytermelővel az elmúlt bő két évtized eredményeiről, a tavalyi alacsony átlagtermés okairól és az ágazat előtt álló kihívásokról beszélgettünk.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!