A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Közösségi média
Becsült olvasási idő: 8 perc
Sok gonddal küzdenek a dohánytermelők
21 évvel a szervezet megalapítása után mondott le a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (Madosz) éléről Bényei Illés. A Máriapócson élő dohánytermelővel az elmúlt bő két évtized eredményeiről, a tavalyi alacsony átlagtermés okairól és az ágazat előtt álló kihívásokról beszélgettünk.
Kapcsolódó cikkek
