Becsült olvasási idő: 1 perc
Január végéig megkötik a szerződéseket

Az idén a tavalyihoz képest hamarabb indulhat a szezon előkészítése a dohánytermelőknél, akik mintegy húszezer embert foglalkoztatnak, főként a termőterület mintegy 80 százalékával rendelkező kelet-magyarországi térségben − közölte a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (MADOSZ) elnöke. Bényei Illés elmondta, hogy a termést átvevő cégek már januárban meghirdetik felvásárlási stratégiájukat, és az egyeztetés után a hónap végéig megkezdik a termékértékesítési szerződések kötését a gazdálkodókkal.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!