Becsült olvasási idő: 1 perc
Hungarikummá nyilváníttatnák az Egri Bikavért is

Az Egri Bikavér hungarikummá nyilvánítását kezdeményezi Nyitrai Zsolt, Eger és térségének fideszes országgyűlési képviselője; a miniszteri biztos ezt csütörtökön, a hevesi megyeszékhelyen tartott szőlész-borász fórumon jelentette be.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!