A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 0 perc
Hőenergia lett az elégetett dohánytermékekből
Csaknem 2,5 tonnányi, 200 millió forintot érő dohányterméket semmisítettek meg a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai Budapesten – írta honlapján a hivatal kedden.
