Becsült olvasási idő: 0 perc
Őrizetbe vették a ferencvárosi trafikrablót

Őrizetbe vette a rendőrség azt a 41 éves férfit, aki hétfő este pisztollyal fenyegetve rabolt ki egy IX. kerületi dohányboltot – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) kedden a Police.hu oldalon.

A közlemény szerint a fővárosi rendőrök gyorsan azonosították a feltételezett elkövetőt, akit néhány órán belül, kedd hajnalban a VIII. kerületi járőrök fogtak el az utcán. A férfinél megtalálták a rabolt pénzt – ismertették.

A BRFK nyomozói lefoglalták az elkövetéshez használt teleszkópos fémrudat és a pisztolyt is, ami az elsődleges adatok szerint nem éles lőfegyver.

B. Tamást rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A férfi beismerő vallomást tett, a rendőrök őrizetbe vették és indítványozták letartóztatását – írta a BRFK.