A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 4 perc
Lesz ez még így se…
Még aki kevésbé ért hozzá, az is sejtheti, hogy az idei évet az erősen aszályos, eső nélküli nyári hónapok miatt a növénytermesztők – köztük a dohánytermelők – biztos nem írják be arany betűkkel majd a nagykönyvükbe. A dohánytermeléssel foglalkozó ágazatot azonban nemcsak az egész nyárra jellemző aszály sújtja, hanem más egyéb is. A jelenlegi helyzetről, a jövőről, a kilábalás lehetőségeiről a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (MADOSZ) elnökével, Bényei Illéssel beszélgetünk.
