Vágó Ágnes
Becsült olvasási idő: 3 perc
Ez egy külön szakma

Október 19-én jelent meg a kormány honlapján az az egészségügyi jogszabályokat módosító törvénytervezet, amely egyebek mellett az elektronikus cigaretták használatát és forgalmazását is szabályozza. A tervezetet kis módosítással már benyújtották a parlamentnek, egyes várakozások szerint a december 18-i ülésen fogadhatják el. Mindezek tudatában a hazai e-cigaretta-használók és -forgalmazók sem tétlenkedtek, egységbe tömörültek és lépéseket terveznek: „Irány Strassbourg!”, jelentette ki eltökélten vezetőjük, Szunyogh Tamás, akit a tervezett változásokkal kapcsolatban kérdeztünk.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!