„A Hell Multi+ megújult csomagolással és még több vitaminnal érkezik vissza, ráadásul a közkedvelt multivitamin ízen is csavartunk egy kicsit” – közölte a Hell a Facebook-oldalán.
Mint írták, az új receptúrában A-, C-, E- és D-vitaminokat, négyféle B-vitamint, valamint a szokásos 32 mg/100ml mennyiségű koffeint találják majd a vásárlók.
Egy kommentre válaszolva a cég azt is közölte, hogy a Multi+ állandó tagja lesz a jövőben a Hell energiaital-termékcsaládjának.
Nyitókép: Hell

