Becsült olvasási idő: 1 perc
Százmilliárdokból fejlesztenék a mezőgazdaságot és az élelmiszeripart

Több százmilliárd forintból valósulhatnak meg élelmiszeripari és mezőgazdasági fejlesztések a közös agrárpolitika átmeneti évei alatt – mondta az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött csütörtöki videóüzenetében.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!