Tobacco

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 0 perc
Stephen Curry szivarral ünnepelte olimpiai aranyát

A négyszeres NBA-győztes kosárlabdázónak ez az első olimpiai érme.

Szombaton zajlott az olimpiai kosárlabdabajnokság döntője, melyben az USA csapata 98-87-re győzte le a hazai franciákat. A négyszeres NBA-győztes Stephen Curry a szivarral ünnepelte meg élete első olimpiai aranyát – írja a Cigar Aficionado.

A játékos rendszeres szivarfogyasztó, legsűrűbben akkor füstöl, mikor másik kedvenc sportjának, a golfnak hódol.

Fotó: Aissaoui Nacer/BACKGRID

„Azonnal egy szivar kell nekem amint véget ér a meccs”

– nyilatkozta Curry a Cigar Aficionado január/februári számában, melynek címlapján is szerepelt.

Az amerikaiak zsinórban ötödik alkalommal szereztek aranyérmet kosárlabdában az idei párizsi olimpián.