Szombaton zajlott az olimpiai kosárlabdabajnokság döntője, melyben az USA csapata 98-87-re győzte le a hazai franciákat. A négyszeres NBA-győztes Stephen Curry a szivarral ünnepelte meg élete első olimpiai aranyát – írja a Cigar Aficionado.
A játékos rendszeres szivarfogyasztó, legsűrűbben akkor füstöl, mikor másik kedvenc sportjának, a golfnak hódol.

„Azonnal egy szivar kell nekem amint véget ér a meccs”
– nyilatkozta Curry a Cigar Aficionado január/februári számában, melynek címlapján is szerepelt.
Az amerikaiak zsinórban ötödik alkalommal szereztek aranyérmet kosárlabdában az idei párizsi olimpián.
