Becsült olvasási idő: 0 perc
Uniós irányelvnek megfelelően korlátozzák az e-cigaretta használatát

Uniós, illetve a nemzeti dohánytermék irányelv alapján korlátozzák az elektromos cigaretta használatát május 20-ától - közölte a Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet Dohányzás Fókuszpontjának vezetője csütörtökön az M1 aktuális csatorna műsorában.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!