Becsült olvasási idő: 0 perc
Öt év börtönre ítélték a trafikrablót

Öt év letöltendő börtönbüntetésre ítéltek egy 26 éves férfit, aki egy valódinak látszó fegyverrel kirabolt tavaly tavasszal egy II. kerületi dohányboltot – közölte a Fővárosi Főügyészség szerdán az MTI-vel.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!