Becsült olvasási idő: 1 perc
Nemdohányzó munkahely lett a Kormányhivatal

A Dohányzásmentes Világnapon nemdohányzó munkahellyé vált a dolgozók többségének támogatottsága mellett a Csongrád Megyei Kormányhivatal központi épülete.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!