Becsült olvasási idő: 7 perc
Milyen volt? Milyen lesz?

„Füstölgő” rovatunkban lassan három éve szólalnak meg az ország minden pontjáról trafikosok, akiket a szakmájukat érintő kérdésekről, problémákról kérdezünk. Rovatunk vendége ezúttal néhány olyan dohánybolt-tulajdonos, akiket az elmúlt években bemutattunk az „Arcok a pult mögött” sorozatunkban. Félév lévén, azt kértük tőlük, beszéljenek az első féléves munkájukról, eredményeikről, és mondják el, mit várnak az év második felétől.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!