A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Közösségi média
Frissítve 2020. november 30. 21:27
Rovat:
Tobacco archivum
Becsült olvasási idő: 3 perc
Fenntartási díjjal sarcolják az e-cigarettát
Tovább nehezítik az e-cigarettát forgalmazók helyzetét – derül ki egy az mno által megismert előterjesztésből. A tervezet szerint a jövőben úgynevezett fenntartási díjat kell fizetniük a gyártóknak és a forgalmazóknak, ez emelheti az elektronikus cigaretta árát. Az érdekképviselet szerint az elektromos cigarettát és a hagyományos dohányárut egy kalap alá akarják venni a döntéshozók. Az mno-nak nyilatkozó tüdőgyógyász szerint bár sok a megválaszolatlan kérdés, az biztos, hogy az e-cigaretta is káros.
Kapcsolódó cikkek
