Becsült olvasási idő: 1 perc
Saját bevallása szerint egy cigaretta mentette meg egy walesi nő életét

Ha nem ment volna cigiszünetre egy pub alkalmazottja, lehet, hogy már nem élne.

Saját bevallása szerint az mentette meg az 55 éves Cheryl Pound életét, hogy cigiszünetet tartott – írja az Index.

Szombat hajnalban a walesi Bidgenben rádőlt egy fa egy vendéglátóhely teraszára. Pound azt mondja, cigiszünetet tartott, mielőtt leszedte volna az asztalt a teraszon, ahol nem sokkal korábban vendégek fogyasztottak. Ám mielőtt visszaindult volna a teraszra, a fa rádőlt a szerkezetre.

Ha a nő nem tartott volna cigarettaszünetet, valószínűleg az asztalnál tett-vett volna, s ráomlott volna a terasz tetőszerkezete. „Az a cigaretta megmentette az életemet” – fogalmazott a Daily Mail szerint Cheryl Pound.

Az esetről videó is készült: