Becsült olvasási idő: 0 perc
Másfél millió forintnyi csempészett cigaretta egy autóban

A Kölcsei Határrendészeti Kirendeltség járőrei április 1-jén a 491. számú főúton, Fülesd és Mánd között igazoltattak egy személygépkocsival közlekedő férfit.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!