Becsült olvasási idő: 0 perc
Gratulálunk a díjazottaknak!

A balatonfüredi Anna Grand Hotel****Wine & Vitalban rendezett FMCG Top 2016 konferencia első napját záró gálán vehették át az Év Boltja 2016 verseny győztesei elismerő okleveleiket. Az eseményen a zsűri elnöke, Tóth András, a Magyar Franchise Szövetség elnöke köszöntötte a vendégeket és beszélt röviden a zsűrizés szempontjairól és a beérkezett pályázatokról. Az immár második alkalommal megszervezett versenyre idei évben már Nemzeti Dohánybolt kategóriában is pályázni lehetett. A kategória nyertesének Lengyel Antal, a Magyar Dohány-kiskereskedők Egyesületének (MDKE) elnöke adta át a díjat. Míg a közönségszavazás két nyertese Szilveszter Tibortól, a Mercedes Benz kereskedelmi és marketingigazgatójától vehették át az elismerést.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!