Becsült olvasási idő: 1 perc
Fegyházbüntetés trafikrablásért

Kilenc és fél, illetve hét év fegyházbüntetésre ítélt a Debreceni Járásbíróság csütörtökön két férfit, akik megpróbáltak kirabolni egy dohányboltot tavaly a hajdú-bihari megyeszékhelyen - közölte a Debreceni Törvényszék sajtótitkára az MTI-vel.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!