Lila–fekete csomagolású, fekete cseresznye ízesítésű energiaitalt dobott piacra a Hell – közölte a cég a Facebook-oldalán.
Az új termék 32mg/100ml koffeintartalommal, ötféle B-vitaminnal, tartósítószer-mentesen került a boltok polcaira.

A közelmúltban visszatért a Multivitamin ízű Hell-energiaital, emellett arról is hírt adtunk, hogy a korábban Energy Coffee néven ismert jegeskávé-termékcsaládjuk március elsejétől Ice Coffee néven érhető el.
