hero
Földi Bence
Becsült olvasási idő: 7 perc
„Még inkább bízunk a sikerben”

Egy évvel a Ploom magyar piacra történő bevezetését követően beszélgettünk Olexander Farkoshsal, aki 2021 ősze óta vezeti a JTI Hungary Zrt.-t, és idén 23 éve dolgozik a JTI-nál. A country manager egyebek között beszélt lapunknak a hazai dohánypiac átalakulásáról, a JTI terveiről a hevített-szegmensben, valamint arról is, miként használja a vállalat a mindennapi működésében a mesterséges intelligenciát.

ÉRDEKEL A TELJES CIKK? REGISZTRÁLJ ÉS MÁR FOLYTATHATOD IS, VAGY LÉPJ BE A MÁR MEGLÉVŐ REGISZTRÁCIÓDDAL!