hero
Földi Bence
Becsült olvasási idő: 14 perc
„Kívánom, hogy valaki csinálja utánam ugyanezt”

Közel öt évtizedet töltött a dohányiparban, ám idén hazatér Egerbe Füzi Csaba, a Continental Dohányipari Zrt. eddigi vezérigazgatója, akit Magyari Zoltán váltott január elsején a poszton. Csabával a karrierútja mellett a dohányipar és dohánytermelés múltjáról, jelenéről és a jövőjéről is beszélgettünk.

ÉRDEKEL A TELJES CIKK? REGISZTRÁLJ ÉS MÁR FOLYTATHATOD IS, VAGY LÉPJ BE A MÁR MEGLÉVŐ REGISZTRÁCIÓDDAL!