Tobacco
Becsült olvasási idő: 1 perc
Kiterjesztené exporttevékenységét a Continental
A Continental Dohányipari Zrt. vezérigazgatója, Füzi Csaba ismertette a 2022-es év eredményeit, és az idei év célkitűzéseit.

2023. január 23-án sor került a Continental Dohányipari Zrt. tradicionális évnyitó munkásgyűlésére – közölte a cég a honlapján. A sátoraljaújhelyi dohánygyár novemberben átadott, modern üzemcsarnokában megtartott tájékoztató során a társaság vezérigazgatója, Füzi Csaba ismertette a 2022-es év eredményeit, és az idei év célkitűzéseit.

Az eseményen Füzi Csaba megköszönte a társaság dolgozóinak a lelkiismeretes munkájukat, amellyel hozzájárultak a 2022 novemberében lezárt, mintegy másfél évet felölelő, közel 10 milliárd forint értékű beruházás sikeres megvalósításához.

Fotó: Continental Dohányipari Zrt.

A Continental Dohányipari Zrt. eredményes évet zárt, ezzel megerősítve a hazai és regionális dohánypiacon betöltött stabil pozícióját.

Füzi Csaba vezérigazgató elmondta, a 2023-as év során további kihívások elé néz a vállalat: az új beruházások kapacitásainak maximális lekötése további lehetőségeket kínál, különösen, ami az előkészítés területét illeti. Hozzátette, a nemzetközi piacon is egyre nagyobb kereslet fedezhető fel, amely teret nyit a Continental exporttevékenységének kiterjesztésére.

A Continentalnál a novembertől áprilisi időszakig tartó rezsiár-kompenzációs juttatás mellett már most megkezdődtek az idei évi inflációkövető bérfejlesztéssel kapcsolatos egyeztetések is.