Az izraeli egészségügyi minisztérium az i24 News híradása szerint megvitatta az elektronikus cigaretta forgalmazásának betiltásának lehetőségét – írja a Tobacco Reporter.
A minisztérium közölte:
„két nehéz eset és a széles körben elterjedt jelenség miatt vizsgáljuk a lehetőségeket”,
utalva az e-cigarettát használó fiatalok számának növekedésére.

A minisztérium mérlegeli az elektronikus cigaretták forgalmazásának teljes betiltásának, csak az ízesítettek betiltásának vagy a csomagoláson lévő elrettentő képek előírásának lehetőségét.
