Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
Dohánytermelői fórumot tart az ULT Magyarország

Az eseményt február 14-én rendezik Máriapócson.

Az ULT Magyarország Kft. 2024. február 14-én délelőtt 10 órától dohánytermelői fórumot tart a Máriapócsi Zarándokházban – írja a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) honlapja.

A rendezvényen értékelik a 2023-as termesztési évet és felvásárlási szezont, szó esik a növényvédelem aktuális kérdéseiről, a Burley-dohányok gépi betakarításáról, a 2024-es év kihívásairól, valamint Kenyeres Sándor MADOSZ-elnök is beszédet tart a 2024-2027-es termesztési ciklus dohánytámogatásairól.

Kérjük Önt, hogy részvételi szándékáról tájékoztassa agronómusát, és tisztelje meg rendezvényünket a jelenlétével”

– zárult Fekete Tibor agronómiai igazgató és Vincler István pénzügyi igazgató meghívója.