Banglades betiltja az e-cigaretták és a kapcsolódó termékek behozatalát – számol be a bdnews24 alapján a Tobacco Reporter.
A kabinet osztálya által kiadott közlemény szerint az egészségügyi szolgálatok osztálya sürgős intézkedések meghozatalát javasolta az e-cigarettákhoz kapcsolódó valamennyi termék behozatalának betiltására „a közegészség védelme és a jövő generációinak biztonsága érdekében”.

A megbeszélést követően úgy döntöttek, hogy az e-cigaretták felkerülnek a kereskedelmi minisztérium importpolitikai rendeletében a tiltott termékek listájára.
