Ízig-vérig dohánybolt

Ízig-vérig dohánybolt

Kis trafik Bicske központjában. Tulajdonosa, Papinóth Viktor meghatározása szerint „ez egy ízig-vérig trafik, nincs ital, se szerencsejáték, se újság – kizárólag dohánytermékek és kiegészítők. A Tobacco a régi vállalkozó családból származó tulajdonossal beszélgetett.

Fájdalmas volt a költözés

Fájdalmas volt a költözés

A 2200 lakosú Herceghalom két trafikja közül az egyik először a kistelepülés szélén, egy benzinkúton, a főúttól száz méterre nyílt meg. Az ismert okok miatt költöznie kellett, és a tulajdonosban még az is felmerült, hogy visszaadja a koncessziót. Nem így történt. A közelben sikerült új helyiséget találnia, és azóta folyamatosan növekszik, virágzik az üzlet. A Tobacco a tulajdonossal, Hargitai Sándorral beszélgetett.

„150 kilométer, ha megyek egy kört a trafikjaim között”

„150 kilométer, ha megyek egy kört a trafikjaim között”

Nemrégiben rendhagyó e-mailt kapott a Tobacco szerkesztősége. A bajnai „trafikos lányok” írták, hogy közeledik a tulajdonos születésnapja, és meglepetést szeretnének neki szerezni – mégpedig egy Arcok a pult mögött interjúval. Lapunknak megtetszett az ötlet, így született az alábbi interjú Ágoston-Fejes Vazullal.