Közösségi média
Régiós központokban folytatódik az oktatás
Az ősszel folytatódik az ND Nonprofit Zrt. és a területi kereskedelmi és iparkamarák által szervezett szakmai képzés a koncessziónyertes nemzeti dohányboltosok számára.
MDKE: Erősebb érdekképviselet szükséges
Lapzártánk idején pár alkalom híján a végére ért az a szakmai képzés, amellyel az ND Nonprofit Zrt., a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV), a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH) és a Magyar Dohány Kiskereskedők Egyesülete (MDKE) járta végig az országot, hogy a koncessziójogosultakat tájékoztassák az őket érintő legfőbb témákban. Az országjárás tapasztalatairól Lengyel Antalt, az MDKE elnökét kérdeztük.
