Jó ha tudjuk egymás fizetéseit?

Jó ha tudjuk egymás fizetéseit?

Működhet a transzparencia egy cégnél? Az ALDI szerint igen. Kiemelt startégiai cél, hogy ne csak a vevő, hanem a dolgozó is jól járjon.