Püspöki áldással indult a szüreti szezon

Püspöki áldással indult a szüreti szezon

Ünnepélyes keretek között nyitotta meg a szüreti szezont augusztus 11-én az országban elsőként a Pécsi Tudományegyetem Szőlészeti és Borászati Kutatóintézete.