Közösségi média
Eleinte kaptam hideget-meleget
Erzsébet és Kőbánya. Vasútállomás/buszpályaudvar, lakótelep. Két trafik, eltérő lokáció, különböző adottságok. Az egyik üzlet több mint húsz éve üzemel, a másik kétéves. A Tobacco a két trafik tulajdonosával, Moldovainé Kavasinszky Ilonával beszélgetett.
„12 éve szeretjük, dédelgetjük ezt a boltot”
Újbuda, Fehérvári út, a környéken inkább irodák, mint lakások. Egy „szocreál” jellegű ház alján tágas dohánybolt, a szomszédságban vízipipa-szaküzlet. Belépve ritka árubőség, igazi paradicsom a dohány szerelmeseinek. A két trafikos – egy férfi és egy nő – összeszokott páros, több mint tíz éve együtt dédelgetik ezt az üzletet. Ezúttal Gál Gáborral beszélgetett a Tobacco.
