Ideje eldobni a maszkot a munkahelyen?

Ideje eldobni a maszkot a munkahelyen?

A kormány bejelentése szerint az 5,5 millió beoltott elérését követően megszüntetik a kötelező maszkhasználatot, és főszabály szerint még belső terekben sem kell maszkot viselni. Múlt szombaton életbe is léptek ezek a szabályok. A munkáltatók részéről jogosan merül fel a kérdés, vajon ez a döntés azt jelenti-e, hogy a munkahelyeken sem kell a továbbiakban maszkot hordani? A Réti, Várszegi és Társai Ügyvédi Iroda PwC Legal szakértő jogászai összefoglalták a legfőbb tudnivalókat.