Pörög a sörforgalom a Foci-Eb miatt

Pörög a sörforgalom a Foci-Eb miatt

Megugrott a sörfogyasztás hazánkban a labdarúgó Európa-bajnokság kezdete óta – írja a Magyar Idők. A nyári sportesemények miatt a teljes piac háromszázalékos növekedésére számít a hazai sörszövetség, ami azt jelenti, a mostani időszakban mintegy harmincmillió korsóval fogy több sör, mint egy átlagos évben – tudta meg a Magyar Idők. Tarolnak az áruházláncok a kontinenstornához kapcsolódó termékek eladásaival.