Forgalomba hozza átlátszó kóláját a Pepsi

Forgalomba hozza átlátszó kóláját a Pepsi

Emlékszik a csodálatos kilencvenes évekre, amikor még No volt a Limit, evőkanállal zabáltuk az Aromix italport, ragadt a hajunk a Triple Sec-től, de mégse voltunk soha betegek, mert akkor még nyugodtan ki lehetett menni az utcára sötétedés után is? – tudakolja tőlünk szösszenetében az Index.