Mert szeretjük a focit...

Mert szeretjük a focit...

Bár két éve egyszer már alaposan elgyepálták a gyepen a Philip Morris Magyarország Kft. (PM) lelkes focicsapatát a kalocsai futballpályán, amikor a helyi trafikosokkal csaptak össze a dohánycég üzletfejlesztési képviselői, ez egyáltalán nem vette el a kedvét a PM-eseknek, sőt... Úgy döntöttek, idén ősszel is szerveznek egy fordulót, ezúttal szegedi helyszínen. Annyit elöljáróban elárulhatunk: a trafikosok futballtudásán most sem tudtak kifogni az üzletfejlesztési képviselők cselei, és bár záporoztak mindkét térfélen a gólok, a lebonyolított három meccs alkalmával a trafikosok jöhettek le a pályáról győztesként...