Közösségi média
Aggályos a dohánytermelés fennmaradása
Augusztus végén a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) az idén is megrendezte Ófehértón az immár többéves hagyománnyal rendelkező Dohánytermesztési Nyílt Napot. Az eseményen a MADOSZ, az ULT Magyarország Zrt., valamint a DOFER Dohányfermentáló Zrt. ünnepélyes keretek között együttműködési megállapodást írt alá, hogy a közel 20 ezer hátrányos helyzetű munkavállaló megélhetése és az ágazat fennmaradhasson.
