Közösségi média
Felderítésekkel teli első félév
Az idei első félév alatt több illegális dohányterméket foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kollégái, mint a tavalyi teljes évben. A dohánypiacon tapasztalható folyamatokról és az elmúlt időszak furcsább cigarettafogásairól Suller Attila szóvivő beszélt lapunknak.
