Közösségi média
Nyolc nemzeti dohányboltba törtek be Szabolcsban
Nyolc nemzeti dohányboltba törtek be Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a bűncselekmények gyanúsítottjai közül négy embert elfogtak, egyet pedig köröznek - közölte a nyírségi rendőr-főkapitányság sajtószolgálata kedden az MTI-vel.
Dohánybolti betöréssorozat elkövetőit fogta el a rendőrség
Elfogott a rendőrség egy betörőbandát, amelynek tagjai az ország négy megyéjében több dohányboltba törtek be - jelentette be Tarcsa Csaba, az Országos Rendőr-főkapitányság főkapitányi főtanácsadója hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.
Lopás, rablás, betörés
A boltokat, a dolgozókat és az ott található értékeket többféle veszély fenyegeti. A támadás különböző formái ellen a védekezés más-más módját kell alkalmazni.
