Közösségi média
Tovább fehéredik a gazdaság
Július 1-e a gazdaságfehérítés napjaként vonulhat be az adótörténelembe, ugyanis mától a nagy értékű számlák adatait éppúgy látja az adóhivatal, mint ahogy az étel- és ital-automaták forgalmát. A két intézkedés az adómorál jelentős javulása mellett hozzájárulhat ahhoz, hogy néhány éven belül Magyarországon tíz százalék alá csökkenjen az adóelkerülés mértéke.
