Mihez kezdj, ha összeakadtál egy nárcisztikus emberrel?

Mihez kezdj, ha összeakadtál egy nárcisztikus emberrel?

Nehezen hisszük el, hogy egy nárcisztikus ember nem látja, milyen disszonáns a viselkedése. De vajon mitől az? És hogyan az? És mit kezdjünk vele?