Helyi tinédzserek szüleit vonta felelősségre az ungvári rendőrség, miután kiderült, hogy elektromos cigarettát árusítottak iskolásoknak. Az esetről a Kárpátaljai Megyei Rendőrség Facebook-oldala alapján a Kárpátinfo számolt be.
A fiatalkorúakkal foglalkozó rendőrök kiderítették, hogy két 15 éves helyi lakos az egyik közösségi hálózaton árulta az elektromos cigarettákat, melyeket főként hasonló korúak vettek tőlük.

A kiskorúakat és szüleiket az Ungvári Járási Rendőrkapitányságra vitték. A szülőket közigazgatási felelősségre vonták, gyermeknevelési kötelezettségeik nem megfelelő teljesítése miatt.
