Egy ófehértói terményszárítónál tűz ütött ki csütörtök dél körül – adta hírül a Katasztrófavédelem információi nyomán a SZON.hu.

Mint írták, az épületben tárolt száz mázsa dohány teljes terjedelmében égett. A helyszínre érkezett baktalórántházi és a nyírbátori hivatásos tűzoltók két vízsugár védelmében pakolták ki a dohányt, majd eloltották a tüzet. Személyi sérülés nem történt.
