Az őszi szünetről visszatérve különös, fejmagasságban lyukakra lettek figyelmesek a mosdók ajtaján a a XXII. kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium diákjai. Mint kiderült, a lyukak azért kerültek oda, hogy a tanárok kiszagolhassák, ha valaki odabent dohányzik – írja a Telex.
Mint kiderült, a gimnáziumban egyre nagyobb gondot okozott, hogy a diákok a mosdókba rejtőztek el dohányozni. Ennek kiküszöbölésére a gimánzium sajét hatáskörben, a tankerület tudomása nélkül alakították ki a lyukakat.

A Dél-Budai Tankerületi Központ azonnali hatállyal elrendelte a nyílások megszüntetését, melyek helyén szakszerű szellőzőket alakítanak ki.
