A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 0 perc
Orgazdát fogtak el Szabolcsban
Nagy mennyiségű csempészett cigarettát, aranyat, készpénzt valamint egy engedély nélkül tartott fegyvert találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nyomozói egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elfogott orgazdánál - tájékoztatta a hatóság észak-alföldi bűnügyi igazgatósága pénteken az MTI-t.
