A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Közösségi média
Frissítve 2020. november 30. 21:25
Rovat:
Tobacco archivum
Becsült olvasási idő: 2 perc
Egy hét alatt három nagy fogás
Egy hét alatt háromszor fogtak el illegális cigaretta- és fogyasztásidohány-kereskedőket, köztük dohánytermelőket is Hajdú-Biharban, illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) észak-alföldi bűnügyi igazgatója szerdán sajtótájékoztatón Debrecenben.
Kapcsolódó cikkek
