Dél-Korea bővíti a csak e-cigarettát engedélyező várók számát, hogy alkalmazkodjon a termék növekvő népszerűségéhez – számol be a Korea Bizwire alapján a Tobacco Reporter.
A koreai repülőtereken és kereskedelmi csomópontokon már korábban megjelentek az e-cigarettára korlátozódó várótermek, amelyek a hagyományos dohányzófülkék erős szagát elkerülni kívánó e-cigi fogyasztókat szolgálják ki.

Az Incheon repülőtér például három meglévő dohányzóhelyet alakított át kizárólag e-cigis váróteremmé, egyebek között a hamutartók eltávolításával.
„A várótermeink helyének megközelíthetőségét és a gyalogosforgalmat figyelembe véve a hagyományos és az e-cigarettás dohányosok számára egyaránt a kényelmet helyeztük előtérbe”
– mondta egy reptéri szóvivő.
