2024. március 7-én (csütörtök) délelőtt 10 órára hívta össze a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) a szervezet küldöttgyűlését, méghozzá a máriapócsi Családvár Zarándokházba (Kossuth tér 17.) – közölte honlapján a MADOSZ.
Tervezett napirend:
- Küldöttgyűlés megnyitása
- Tevékenységi beszámoló
- Pénzügyi beszámoló
- Ellenőrző Bizottsági beszámoló
- Szavazás a beszámolókról
- Tájékoztató és a javaslatok ismertetése az alapszabály módosításáról
- Szavazás az alapszabály módosításával
- Tisztújítás, A Jelölő Bizottság jelentése
- Szavazás lebonyolítása és az eredmény közlése
- Szentirmai Zoltán AM főosztályvezető tájékoztatása a 2024 és a 2025–2027. évek támogatásával kapcsolatban.
„A Szövetség Alapszabályának IV. 1.1.2 pont második bekezdés értelmében a küldött kötelessége a küldöttgyűlés munkájában való részvétel!” – zárult a tájékoztatás.
