Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
Március 7-én lesz a MADOSZ 2024-es küldöttgyűlése

Máriapócson rendezik az idei küldöttgyűlést is.

2024. március 7-én (csütörtök) délelőtt 10 órára hívta össze a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) a szervezet küldöttgyűlését, méghozzá a máriapócsi Családvár Zarándokházba (Kossuth tér 17.) – közölte honlapján a MADOSZ.

Tervezett napirend:

  • Küldöttgyűlés megnyitása
  • Tevékenységi beszámoló
  • Pénzügyi beszámoló
  • Ellenőrző Bizottsági beszámoló
  • Szavazás a beszámolókról
  • Tájékoztató és a javaslatok ismertetése az alapszabály módosításáról
  • Szavazás az alapszabály módosításával
  • Tisztújítás, A Jelölő Bizottság jelentése
  • Szavazás lebonyolítása és az eredmény közlése
  • Szentirmai Zoltán AM főosztályvezető tájékoztatása a 2024 és a 2025–2027. évek támogatásával kapcsolatban.

„A Szövetség Alapszabályának IV. 1.1.2 pont második bekezdés értelmében a küldött kötelessége a küldöttgyűlés munkájában való részvétel!” – zárult a tájékoztatás.