Az Aranyfüst Budapesti Pipázók Klubja versenyzője, Verhás Tamás nyerte a 35. Osztrák Lassúsági Pipaszívó Versenyt múlt hétvégén – közölte az Aranyfüst a Facebook-oldalán. Verhás Tamás egy perc híján két órán át pöfékelt. A csapatversenyt is az Aranyfüst nyerte, összesített idejük több mint négy óra lett.

„Nem mellékesen a pénteki napon – a már hagyományosnak mondható – 1 gr-os csapatversenyben a legjobb időt elérő Aranyfüst tagunk a 3. helyezéshez segítette a nemzetközi csapatát. Röviden ennek a versenynek menete, hogy a rendező klub tagjaiból kiválasztott csapatkapitányok mellé – véletlenszerűen – még két versenyzőt sorsolnak a többi klub tagjaiból. Minden versenyző 1 gr versenydohányt kap, amit egymást követően szívnak el a csapat tagjai és az eredmény hármuk idejének összege lesz”
– áll a posztban. Verhás Tamásnak és az Aranyfüst Budapesti Pipázók Klubjának is gratulálunk!
