Tobacco

Rovat:

Illegál
Becsült olvasási idő: 1 perc
Késsel raboltak ki egy trafikot Miskolcon
Öt perc alatt elfogták a múlt vasárnapi trafikrablás elkövetőjét.

Vasárnap délelőtt, 11 óra előtt kirabolták Miskolcon az Andrássy utca 37. szám alatti trafikot az Újgyőri főtér közelében – írta a Borsod Online.

A portál információi szerint miután a szájmaszkot viselő férfi belépett a trafikba, előrántott egy kést, és azzal fenyegetőzve követelte a bevételt az eladótól. A trafikos kinyitotta a pénztárgépet, de a rabló vagy türelmetlen volt, vagy csak nagyon sietett, így felmarkolt némi papírpénzt a pénztárgépből, majd távozott.

Az eladó azonban megnyomta a pánikgombot, majd követte az elkövetőt, s egy járókelőtől is segítséget kért a rabló visszatartásában, miközben a rendőröket is értesítette. A közelben szolgálatot teljesítő járőrök még a trafik közelében elfogták a késes trafikrablót.

„Az üggyel kapcsolatban a nyomozási cselekmények jelenleg is tartanak”

közölte vasárnap a Police.hu.